1. Dzisiaj w dniu objawień fatimskich, po Mszy św. o godz. 17.oo, Różaniec fatimski, wystawienie Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

W imieniu rodziców Małej Emilki dziękujemy za ofiary, które w ubiegłą niedzielę składaliśmy do puszek. Zebrana kwota to 10 042 zł. (dziesięć tysięcy 42 zł). Składane dzisiaj do puszek ofiary są przeznaczone na pomoc bezdomnym, którymi opiekuje się nasza archidiecezjalna CARITAS.

  1. Zgłoszenie dzieci do chrztu oraz konferencja dla rodziców i chrzestnych jutro o godz. 19.oo.
  2. W związku z upływem kadencji Rad Duszpasterskich, w całej Archidiecezji trwa zgłaszanie kandydatów do nowych Rad Duszpasterskich.

przy wyjściu z kościoła znajduje się urna z napisem RADA DUSZPASTERSKA oraz kartki, na których zgłaszamy jednego lub dwóch kandydatów do Rady Duszpasterskiej. Wypełnione kartki wrzucamy do urny do 20 listopada.

Ogłoszenie listy kandydatów nastąpi w niedzielę 27 listopada. Z ogłoszonej listy wybierać będziemy 10 radnych w niedzielę 4 grudnia.

Kandydatami na członków do Rad Duszpasterskich mogą być pełnoletni katolicy, którzy przyjęli Sakrament Bierzmowania, czynnie uczestniczą w życiu wspólnoty parafialnej i są znani z zasad życia zgodnego z etyką katolicką

  1. Serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową z wypominkami za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.15, w niedziele o godz. 16.15. Program modlitw wypominkowych z podaniem dnia i ulicy wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  2. Kurs dla małżonków rozpoczyna się dzisiaj w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
  3. Za tydzień niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Patronalne Święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Po mszach świętych o godz. 9.00. 10.30, 12.00 i 17.00 członkowie Akcji Katolickiej z naszej Parafii zapraszają na poczęstunek do sali przy zakrystii.
  4. Za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent. Ale już dzisiaj chcemy poinformować, że w naszym kościele od poniedziałku do soboty będzie odprawiana Msza święta RORATNIA o godzinie 6.00 rano, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. A po Roratach w sali przy zakrystii zapraszamy na poczęstunek.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  6. W zeszłym tygodniu z naszej parafii zmarli:

+ Zofia Olech z ul. Staffa w 93 r.ż – pogrzeb: 14.11 o godz. 12.00 w Głusku

+ Danuta Przechocka z ul. Pajdowskiego w 76 r.ż. – pogrzeb: 14.11 o godz. 13.00 ul. Lipowa

+ Leokadia Łuczak z ul. Traugutta w 92 r.ż. – pogrzeb: 16.11 o godz. 11.00 ul. Lipowa

W dzisiejszą niedzielę polecamy Miłosierdziu Bożemu:

+ Henryk Kozorys – 5 rś

+ Władysław Nowiński- 5 rś

+ Stefania Gałan – 4 rś

+ Angelika Korólczyk – 4 rś

+ Franciszek Wołoszyn – 4 rś

+ Wojciech Konera – 3 rś

+ Stanisława Frant – 2 rś

+ Janina Pasek – 2 rś

+ Mieczysław Lipski – 1 rś